Pradžia: 2023-03-11 11:00
Pabaiga: 2023-03-11 12:30
Ansamblis fot. Justinas Auškelis

Apžvalginė ekskursija po senąjį VU architektūrinį ansamblį.

Šios ekskursijos metu kviečiame lankytojus susipažinti su Vilniaus universiteto architektūriniu ansambliu - tai įspūdinga ir istorijų pilna vieta. Šios ekskursijos metu aptariamios ryškiauskios Universiteto istorijos detalės, įkūrimo ypatumai ir iššūkiai. Aplankomi svarbiausi kiemeliai: universiteto simboliu tapęs Didysis kiemas, pats seniausias, astronomus menantis Observatorijos kiemelis, jezuitų laikais šeimyniniu vadintas Sarbievijaus kiemelis ir kiti. Ekskursijos metu taip pat aplankomos universiteto vidaus erdvės: Šv. Jonų bažnyčia, Petro Repšio freska "Metų laikai", bei Rimtauto Gibavičiaus sukurti "Istoriniai portretai".

Registracija: http://bit.ly/3Sk2mte.

Ekskursijų datos:
Kovo 11 d. 11 val.
Kovo 25 d. 11 val.

Susitikimo vieta: VU Muziejaus kasa - Universiteto g. 5 (prie filologijos fakulteto vartų).

Ekskursijos su Vilniaus universiteto muziejaus gidu (vienam asmeniui):
Suaugusiajam - 8 Eur.
Studentui ir moksleiviui - 2 Eur.
Ekskursija nemokama VU darbuotojams ir VU studentams bei vaikams iki 7 metų.

Daugiau informacijos el. paštu: