neveikia liftas 1

Atkreipiame dėmesį, kad dėl žemos oro temperatūros Šv. Jonų bažnyčios varpinėje neveikia liftas. Liftas neveiks balandžio 22, 23 ir 24 dienomis.

Šiomis dienomis aplankyti varpinę ir pažvelgti į sniegingo Vilniaus panoramą kviečiame užlipant autentiškais 193 laipteliais. Dėkojame už supratingumą!

IMG 2180

Balandžio 20 d. Vilniaus universiteto muziejus atveria Šv. Jonų bažnyčios varpinę vasaros sezonui. Nuo šiol ją bus galima aplankyti kasdien 10.00–19.00 val. iki spalio 20 d. Varpinėje veiks nuolatinė garsinė instaliacija, kurioje išgirsite vieno ryškiausių šių dienų japonų kompozitoriaus Toshio Hosokawos kūrinį „Invisible Angels“ (liet. „Nematomi angelai“), sukurtą ir dedikuotą specialiai Vilniaus universitetui.

Skaityti daugiau...

amm nedirba kovo mėn. 1 1

Kovo 30 - 31 d. Adomo Mickevičiaus muziejus nedirbs. Atsiprašome už nesklandumus ir kviečiame susitikti balandžio 2 d.!

30 - 31 marca  Muzeum Adama Mickiewicza będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy 2 kwietnia!

[EN]

Adam Mickiewicz Museum will be closed on 30 - 31 March. We apologise for the inconvenience and invite you to come on 2 April!

darbo skelbimai varpinėje 1
Artėjant šiltajam sezonui ieškome komandos pastiprinimo sezoniškai dirbančioje Šv. Jonų varpinėje.

Šv. Jonų bažnyčios varpinė yra aukščiausias Vilniaus senamiesčio pastatas (68 m.). Į varpinės apžvalgos aikštelę veda 193 autentiški mediniai laipteliai. Šiais laipteliais arba moderniu liftu galima pakilti į 60 metrų aukštyje įrengtą apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti įspūdinga senamiesčio panorama. Barokinė varpinė statyta prieš 400 metų. Ji turi penkis įrengtus aukštus. Antrajame aukšte galima išvysti vienintelę Baltijos šalyse veikiančią Fuko švytuoklę, kuri fiksuoja Žemės sukimosi aplink savo ašį faktą.
Šiuo metu siūlome šias pozicijas:

darbo skelbimai vasaris 1
VU muziejaus komanda kviečia prisijungti edukatorius (-es)!

Jei esi žingeidus, pasiruošęs įvairiems iššūkiams, norintis mokytis bei kurti ekskursijas ir edukacijas Vilniaus universitete ir jo erdvėse, šis darbo pasiūlymas būtent Tau.

Šiuo metu siūlome šias pozicijas:
Edukatorius (-ė) (0,5 etato) Idėjų observatorijoje.
Edukatorius (-ė) (0,5 etato) Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose.

Gyvenimo aprašymų lauksime iki 2024-02-23.